معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار آذربایجان غربی:

هرگونه افزایش قیمت بصورت خودسرانه در بازار ممنوع است

هرگونه افزایش قیمت بصورت خودسرانه در بازار ممنوع است
معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار آذربایجان غربی گفت:هرگونه افزایش قیمت بصورت خودسرانه در بازار ممنوع است و با متخلفان به شدت برخورد می شود.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری ارومیه، بهنام شهدی در جلسه کارگروه تنظیم بازار استان، با اشاره به افزایش قیمت بنزین، گفت: این افزایش قیمت بصورت کارشناسی بوده و بعد از تایید سران قوا اجرا شده است و قطعا اجرای آن به نفع مردم خواهد بود.

وی با قدردانی از حمایت مقام معظم رهبری از اجرای این طرح گفت: مقام معظم رهبری از روند اجرای این طرح حمایت کردند و قطعا موارد مورد نظر ایشان در روند اجرای مطلوب این طرح مد نظر قرار خواهد گرفت.

معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار آذربایجان غربی با اشاره به برگزاری منظم جلسات کار گروه تنظیم بازار استان و رصد تحرکات قیمت کالاها در بازار اظهار داشت: بر اساس تصمیم این کارگروه، اکیپ های نظارتی و بازرسی تعزیرات حکومتی ، صمت و اتاق اصناف بصورت موثر در بازار حضور داشته و قیمت کالا و خدمات را در بازار رصد می کنند.

شهدی تاکید کرد: با افرادی که بخواهند با افزایش خودسرانه قیمت کالا و خدمات، احتکار و کم فروشی در روند عرضه کالاهای مورد نیاز مورد خللی ایجاد کنند به شدت برخورد می شود.

وی ادامه داد: مشکلی از بابت تامین کالاهای مورد نیاز مردم و بویژه کالاهای اساسی در استان وجود ندرد و مردم از این بابت هیچ گونه نگرانی نداشته باشند.

معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار آذربایجان غربی با بیان مزایای طرح افزایش قیمت بنزین گفت: رسانه ها و بویژه صدا و سیما مزایای اجرای این طرح را بیشتر به مردم اطلاع رسانی کنند.

شهدی در پایان با قدردانی از اقشار مختلف مردم استان ، گفت: از مردم کشورمان و بویژه مردم ولایتمدار و قدرشناس استان آذربایجان غربی که در اعتراض های اخیر خط خود را با اغتشاشگران و فرصت طلبان جدا کرده و اعتراض خود را بصورت مسالمت آمیز و در آرامش بیان کردند قدردانی می کنیم و به آنها اطمینان می دهیم اجرای طرح افزایش قیمت بنزین به نفع آنان خواهد بود و دولت با اجرای طرح های حمایتی مشکلات آنان را رفع خواهد کرد.