32 پرواز هفتگی از ارومیه به مقصد تهران انجام می‌شود

32 پرواز هفتگی از ارومیه به مقصد تهران انجام می‌شود
مدیرکل فرودگاه‌های آذربایجان‌غربی گفت: در هفته 32 پرواز از فرودگاه بین المللی ارومیه به سمت تهران برقرار بوده و از سوی دیگر قیمت بلیط ها هم اکنون شناور است.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری ارومیه، محمدعلی قراملکی با اشاره که اینکه پس از شیوع ویروس کرونا تاکنون دو پرواز ارومیه-مشهد و مشهد به ارومیه اتفاق افتاده است اظهار داشت: امید است که این پروازها با استقبال مسافران تداوم داشته باشد.

وی تصریح کرد: در پروازهای اخیر 50 تا 60 درصد صندلی‌ها پر شده بودند و امید است که استقبال مسافران همچنان پابرجا باشد تا پروازها انجام شده و شرکت هوایی اقدام به تعطیلی و لغو پروازها نکند.

مدیرکل فرودگاه‌های آذربایجان‌غربی با اشاره به اینکه در تلاش هستیم تا در پروازهای خارجی، پرواز مجدد استانبول و برقراری پرواز اربیل عراق پیش‌بینی شود گفت: با توجه به اینکه مرزها هنوز باز نشده‌اند فعلا پروازها عملیاتی نیست و زمان آنها نیز مشخص نشده است.

وی افزود: هم اکنون در پروازهای داخلی، تنها پرواز ارومیه-تهران و ارومیه-مشهد برقرار است و پروازهای تهران بیش از مشهد است و همچنین روزانه چهار تا پنج پرواز به مقصد تهران انجام می‌شود.

قراملکی اظهار داشت: در هفته نیز 32 پرواز از فرودگاه بین المللی ارومیه به سمت تهران برقرار بوده و از سوی دیگر قیمت بلیط ها نیز هم اکنون شناور است.

وی بیان کرد: هم اکنون قیمت بلیط ارومیه-تهران 300 تا 350 هزار تومان و ارومیه-مشهد 390 تومان است.

 

منبع: تسنیم