جو پایدار در ارومیه تا اواسط هفته

جو پایدار در ارومیه تا اواسط هفته
آخرین نقشه‌های پیش‌یابی نشان‌دهنده آسمانی صاف طی امروز که در ساعات بعداز ظهر با وزش باد همراه خواهد شد و همچنین پایداری شرایط دمایی تا اواسط هفته جاری ادامه دارد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری ارومیه، کارشناس پیش‌بینی اداره کل هواشناسی آذربایجان‌غربی با اشاره به آخرین وضعیت جوی استان، گفت: آخرین نقشه‌های پیش‌یابی نشان‌دهنده آسمانی صاف طی امروز که در ساعات بعداز ظهر با وزش باد همراه خواهد شد و همچنین پایداری شرایط دمایی تا اواسط هفته جاری ادامه دارد.

مهدی کریمی با اشاره به آخرین وضعیت جوی استان، اظهار کرد: آخرین نقشه‌های پیش‌یابی نشان‌دهنده آسمانی صاف طی امروز بوده که در ساعات بعداز ظهر با وزش باد همراه خواهد شد و همچنین پایداری شرایط دمایی تا اواسط هفته جاری ادامه دارد.

وی افزود: از فردا تا روز دوشنبه نیز با عبور امواج ناپایدار تراز میانی به ویژه در شمال استان  از بعد از ظهر افزایش ابر و وزش باد همراه با رگبار پراکنده در این مناطق پیش‌بینی می‌شود و در دیگر مناطق استان پدیده خاصی تا اواسط هفته وجود ندارد.

کارشناس پیش‌بینی اداره کل هواشناسی آذربایجان‌غربی بیان کرد: ارومیه در گرمترین ساعات ۳۳ درجه بالای صفر و در خنک‌ترین ساعات ۱۸ درجه بالای صفر را تجربه کرده است.

وی اظهار کرد: در ۲۴ ساعت گذشته گرمترین شهر استان بوکان با ۳۸ درجه بالای صفر و تکاب با ۱۰ درجه بالای صفر خنک‌ترین شهر استان بوده است.

 

منبع: فارس