اعلام محدودیت های ترافیکی راهپیمایی 22 بهمن در ارومیه

اعلام محدودیت های ترافیکی راهپیمایی 22 بهمن در ارومیه
رییس پلیس راهنمایی و رانندگی فرماندهی انتظامی آذربایجان غربی گفت: فردا به علت برگزاری راهپیمایی 22 بهمن، محدودیت های ترافیکی در مسیرهای منتهی به مسیر راهپیمایی در ارومیه اجرا می شود.

رییس پلیس راهنمایی و رانندگی فرماندهی انتظامی آذربایجان غربی گفت: فردا /دوشنبه/ به علت برگزاری راهپیمایی 22 بهمن، محدودیت های ترافیکی در مسیرهای منتهی به مسیر راهپیمایی در ارومیه اجرا می شود.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری ارومیه، سرهنگ عباس فرمانی افزود: میدان چی چست به طرف میدان ولایت فقیه، تقاطع مدنی ـ مطهری به طرف میدان ولایت فقیه، تقاطع باکری - منتظری به طرف میدان ولایت فقیه، کنارگذر عطایی به طرف خیابان امام (ره) و میدان امام حسین (ع) به طرف خیابان امام (ره) از جمله مسیرهای دارای محدودیت ترافیکی در 22 بهمن امسال است.

وی اضافه کرد: کنارگذر ارتش به طرف پنجراه و میدان انقلاب، خیابان کاشانی از سه راهی هلال احمر به طرف میدان انقلاب و همه مسیرهای فرعی منتهی به خیابان امام (ره) نیز از جمله دیگر مسیرهایی است که محدودیت ترافیکی در این روز در آنها اعمال می شود.

وی اظهار داشت: این محدودیت ها از ساعت هشت صبح روز دوشنبه تا پایان آیین راهپیمایی ادامه می یابد.

رییس پلیس راهنمایی و رانندگی فرماندهی انتظامی آذربایجان غربی گفت: پارک کردن خودرو و تردد موتورسیکلت و دوچرخه در این مسیرها نیز ممنوع بوده و این خودروها در صورت مشاهده توقیف می شوند.

راهپیمایی 22 بهمن امسال همزمان با سراسر کشور، فردا /دوشنبه/ برگزار می شود. 

ساعت آغاز راهپیمایی امسال در ارومیه و شهرستان های استان 10:30 صبح خواهد بود.