مدیرکل فرودگاه‌های آذربایجان‌غربی:

مسافران پیش از مراجعه به فرودگاه ارومیه با اطلاعات پرواز تماس بگیرند

مسافران پیش از مراجعه به فرودگاه ارومیه با اطلاعات پرواز تماس بگیرند
مدیرکل فرودگاه‌های آذربایجان‌غربی گفت: با توجه به بارش‌های اخیر و تداوم آن، مسافران برای اطمینان بیشتر از انجام پروازشان پیش از مراجعه به فرودگاه ارومیه با اطلاعات پرواز تماس بگیرند.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری ارومیه، محمدعلی نائل قراملکی افزود: شماره تماس‌های ۱۹۹ یا تلفن مستقیم ۳۲۷۷۷۷۶۶ - ۰۴۴ پاسخگوی مسافران است و آنها می‌توانند از این طریق از وضعیت پروازهای این فرودگاه و یا تاخیرهای احتمالی اطلاع یابند.

وی ادامه داد: یک پرواز امروز فرودگاه ارومیه را به مقصد تهران ترک کرده است و پرواز «ایران ایر» از فرودگاه تهران به مقصد ارومیه به علت دید افقی کم فرودگاه ارومیه به فرودگاه مبدا برگشت.

وی بیان کرد: پرواز خروجی «ایران ایر» نیز کنسل شده است و باقی هفت پرواز ورودی و هفت پرواز خروجی از فرودگاه ارومیه هنوز تغییر نیافته و با توجه به وضعیت جوی اطلاعات نهایی در سریع‌ترین زمان ممکن در اختیار مسافران قرار می‌گیرد.

وی اظهار داشت: با شروع بارش برف از صبح امروز در حال حاضر مشکلی در مسیر باند هواپیمایی و فرودگاه ارومیه وجود ندارد و مشکل دید افقی در شرایط جوی کنونی وجود دارد که افق دید به ۷۰۰ متر رسیده است.

مدیرکل فرودگاه‌های آذربایجان‌غربی با اشاره به اینکه پروازهای این فرودگاه بدون مشکل انجام شده است، تاکید کرد: از زمان اعلام پیش‌بینی بارش برف تمام تدابیر لازم اندیشیده شده است و مشکلی در این زمینه وجود ندارد.

 

منبع: ایرنا