امام جمعه ارومیه:

ادارات به کمک ستاد امر به معروف و نهی از منکر بیایند

ادارات به کمک ستاد امر به معروف و نهی از منکر بیایند
امام جمعه ارومیه گفت: همه دستگاههای اجرایی استان باید به ستاد امر به معروف و نهی از منکر در راستای عمل به وظایف این نهاد که در مسیر آموزه‌های دینی است، کمک کنند.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری ارومیه، نماینده ولی فقیه در آذربایجان‌غربی و امام جمعه ارومیه گفت: همه دستگاههای اجرایی استان باید به ستاد امر به معروف و نهی از منکر در راستای عمل به وظایف این نهاد که در مسیر آموزه‌های دینی است، کمک کنند.

حجت‌الاسلام والمسلمین سیدمهدی قریشی روز یکشنبه در آیین تکریم و معارفه دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر آذربایجان‌غربی با اشاره به اینکه این ستاد تاکنون از امکانات نیروی انتظامی استفاده می‌کرد، افزود: امروز که دبیران ستاد به صورت مستقل کار خواهند کرد، امیدواریم کمک بیشتر ادارات برای انجام ماموریت‌های محوله کمک‌کار این نهاد باشد.

وی اضافه کرد: این وظیفه همه مسوولان است که در این رابطه کمک کنند تا این فریضه الهی در جامعه نهادینه شود.

وی اظهار داشت: امر به معروف و نهی از منکر از واجبات شرعی است و باید تلاش کنیم در جامعه نهادینه شود ولی متاسفانه تاکنون در این رابطه نتوانسته ایم اقدامات مناسبی انجام دهیم.

نماینده ولی فقیه در آذربایجان غربی گفت: امیدواریم با کمک مردم و دستگاههای اجرایی استان یک الگوی خوب را در جامعه پیاده کنیم تا مردم خود در صحنه امر به معروف و نهی از منکر وارد شوند.

در این آیین حجت الاسلام بهنام دلریش علیمردان به عنوان دبیر جدید ستاد احیای امر به معروف و نهی از منکر آذربایجان غربی معرفی و از زحمات سردار مسعود خرم نیا قدردانی شد.