استاندار آذربایجان غربی:

دهه فجر فرصتی مناسب برای تقویت روحیه مقاومت و خودباوری در بین مردم است

دهه فجر فرصتی مناسب برای تقویت روحیه مقاومت و خودباوری در بین مردم است
استاندار آذربایجان غربی گفت: برنامه های دهه فجر می بایست باشکوهتر از هر سال برگزار شود.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری ارومیه، استاندار آذربایجان غربی با تاکید بر اینکه برنامه های دهه فجر می بایست باشکوهتر از هر سال برگزار شود گفت: دشمن با همه توان درصدد ناامید ساختن مردم است لذا در این شرایط در برنامه ریزی ها می بایست ضمن آرامش بخشی و امید آفرینی به مردم، روحیه مقاومت و خودباوری را نیز در جامعه تقویت کرد.

محمدمهدی شهریاری در نشست مسئولین کارگروه های ستاد دهه فجر انقلاب اسلامی ضمن تبریک فرا رسیدن چهل و یکمین بهار انقلاب اسلامی، به بیان اهمیت جایگاه اتحاد و انسجام ملی در روند توسعه کشور و مایوس ساختن دشمنان نظام پرداخت و افزود: عملکرد دولت خارج از نظام نیست و برخی نباید به بهانه های سیاسی با سیاه نمایی دستاوردهای دولت، فرصت سوء استفاده به دشمن بدهند که علیه نظام عمل کنند.

وی با بیان اینکه گلایه های مردم از ما مسئولین در خصوص فراهم سازی بسترهای رفاه و عدالت منطقی و درست است گفت: دهه فجر فرصت خوبی است تا مشکلات کشور در حوزه های مختلف را که دشمن مانع بیان درست آنان می شود را در مجامع مختلف برای مردم تبیین کنیم.

شهریاری ضمن تقدیر از تلاش کارگروه های اجرایی دهه فجر و شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی برای برنامه ریزی برگزاری باشکوه ایام الله دهه فجر، تقویت اتحاد و انسجام ملی و تشویق و ترغیب مردم برای مشارکت گسترده در انتخابات مجلس شورای اسلامی را وظیفه همه متولیان امر دانست و گفت: علیرغم تحریم های سنگین دشمن، دولت اتفاقات و دستاوردهای فاخری را رقم زده است. افتتاح ۵۹۴ پروژه در استان با اعتبار ۲ هزار ۱۵۷ میلیارد تومان دستاوردی بی نظیر در مسیر گسترش عدالت و رفاه در آذربایجان غربی است.

استاندار آذربایجان غربی خاطرنشان کرد: پروژه های فاخری در حوزه بهداشت و درمان، صنعت و اقتصاد در استان آماده افتتاح است که در آینده نزدیک با حضور رئیس جمهور به بهره برداری می رسد.

در این جلسه رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان و مسئولین کارگروه های اجرایی گزارشی از برنامه های پیش بینی شده در دهه فجر ارائه نمودند.