اعلام آمادگی شهریاری برای کمک به پزشکی قانونی آذربایجان‌غربی

اعلام آمادگی شهریاری برای کمک به پزشکی قانونی آذربایجان‌غربی
استاندار آذربایجان‌غربی با اشاره به حساسیت و اهمیت کار پزشکی قانونی، گفت: با وجود محدودیت اعتبار، برای تجهیز و توسعه فعالیت‌های پزشکی قانونی کمک خواهیم کرد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری ارومیه، محمدمهدی شهریاری در دیدار با رئیس سازمان پزشکی قانونی کشور در محل استانداری آذربایجان‌غربی افزود: تلاش برای ارتقای شاخص‌های توسعه استان و بهبود امور در همه زمینه‌ها جریان دارد.

رئیس سازمان پزشکی قانونی کشور نیز در این دیدار از توجه و حمایت‌های استاندار آذربایجان غربی قدردانی کرد و گفت: پزشکی قانونی طی سال گذشته بیش از ۲ و نیم میلیون نظر کارشناسی ارائه کرد و این نشان‌دهنده حسایت کاری این سازمان است.

عباس مسجدی‌آرانی افزود: پزشکی قانونی کشور به عنوان سازمانی تخصصی و مستقل در قوه قضاییه با بهره‌گیری از کارشناسانی کارآمد و متخصص و با استفاده از فن‌آوری‌های نوین در راستای کشف حقیقت و کمک به استقرار عدالت در جامعه، نظرهای کارشناسی خود را در امور پزشکی قانونی با رعایت صحت، دقت و سرعت و بر اساس اصول علمی، قانونی و شرعی به مراجع ذیصلاح ارایه می‌کند.

وی ادامه داد: پزشکی قانونی و زیرشاخه‌های تخصصی و فوق‌تخصصی آن همچون سایر رشته‌های پزشکی در دهه‌های اخیر دچار تحولات عظیمی شده است و هر روز ابعاد تازه‌ای در آن ظهور می‌کند.