بازدید استاندار آذربایجان غربی از بیمارستان میلاد ارومیه

بازدید استاندار آذربایجان غربی از بیمارستان میلاد ارومیه
استاندار آذربایجان غربی از بیمارستان میلاد ارومیه بازدید کرد.

استاندار آذربایجان غربی از بیمارستان میلاد ارومیه بازدید کرد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری ارومیه، در این بازدید شهریاری با اشاره به سیاست های دولت در حمایت و پشتیبانی از فعالان بخش خصوصی گفت: سیاست دولت تدبیر و امید حمایت و پشتیبانی از مشارکت بخش خصوصی در عرصه های مختلف است و ما نیز در استان این کار را انجام می دهیم.

وی ادامه داد: برای رونق اقتصادی ، ایجاد فرصت های جدید اشتغال و رشد و توسعه استان نیازمند فعال تر شدن بخش خصوصی هستیم.

وی با اشاره به رشد قابل توجه بودجه استان در سال آینده ادامه داد: با وجود افزایش بودجه استان باز هم برای رونق اقتصادی و ایجاد اشتغال نیازمند فعالیت و مشارکت بخش خصوصی هستیم.

وی ادامه داد: خوشبختانه با پیگیری های انجام شده بیش از 2500 میلیارد تومان سرمایه گذاری بخش خصوصی در استان درخواست شده است .

وی در خصوص شاخص های سلامت استان نیز گفت: با وجود اینکه در حال رسیدن به متوسط کشوری هستیم ولی باز هم استان نیازمند ایجاد مراکز مدرن در حوزه بهداشت و درمان هست.

مدیرعامل بیمارستان تخصصی و فوق تخصصی «میلاد فردا»ی ارومیه هم در این جلسه گفت: مجموعه بیمارستان تخصصی و فوق تخصصی میلاد ارومیه از همه تکنولوژی‌های روز دنیا برای هوشمندسازی هم‌چنین از ظرفیت‌های بومی استان در راستای ایجاد مرکزی بیمارمحور بهره‌مند بوده و این روند را ادامه خواهد داد.

جمشیدی گفت: بیمارستان میلاد به‌لحاظ سخت‌افزاری از بهترین بیمارستان‌های کشور است، همه بخش‌های پر تنش و پر کار مورد نیاز استان و استان‌های همجوار هم‌چنین کشورهای همسایه در این بیمارستان ایجاد می‌شود.

بیمارستان بین‌المللی ۳۰۰ تختخوابی میلاد، نخستین بیمارستان هوشمند کشور است که با 5000 میلیارد ریال سرمایه‌گذاری بخش خصوصی احداث شده است، این بیمارستان هم‌تراز مراکز درمانی هوشمند در کشورهای اتریش و کره جنوبی بوده و خدمات‌رسانی در آن مطلوب‌تر از بیمارستان‌های کشورهای همسایه ایران خواهد بود.

گفتنی است در این بازدید معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استاندار آذربایجان غربی نیز حضور داشت.