تجلیل از مدال آوران ورزشی آذربایجان غربی در ارومیه

تجلیل از مدال آوران ورزشی آذربایجان غربی در ارومیه
آیین تجلیل از قهرمانان و مدال آوران ورزشی المپیک، جهانی، بین المللی و آسیایی استان آذربایجان غربی در سالن آمفی تئاتر شرکت مخابرات استان برگزار شد.

آیین تجلیل از قهرمانان و مدال آوران ورزشی المپیک، جهانی، بین المللی و آسیایی استان آذربایجان غربی با حضور معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار و جمعی از مسئولان استانی در سالن آمفی تئاتر شرکت مخابرات استان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری ارومیه، علی مصطفوی معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار در این مراسم گفت: امروز ورزش یکی از مهم ترین راهکارهای ایجاد نشاط، سلامتی و سرزندگی در جامعه است و با توسل و توسعه ورزش بسیاری از مشکلات اجتماعی جامعه حل می شود.

وی در خصوص تاثیر ورزش در کاهش آسیب های اجتماعی نیز گفت: عدم توجه به ورزش باعث بروز بسیاری از آسیب های اجتماعی می شود لذا سرمایه گذاری در حوزه ورزش علاوه بر آثار مثبت اقتصادی، در کنترل و کاهش آسیب های اجتماعی نیز بسیار موثر است.

معاون سیاسی استاندار به تاثیر ورزش در توسعه روابط میان کشورها هم اشاره کرد و گفت: امروز یکی از دیپلماسی های فعال در جهت توسعه و تعمیق روابط میان کشورها، دیپلماسی ورزشی و اعزام و پذیرش ورزشکاران و مربیان است.

مصطفوی در ادامه به بخشی از برنامه های استان برای توسعه ورزش اشاره کرد و افزود: در استان آذربایجان غربی، صد تشکل اجتماعی وجود دارد که صرفا در جهت توسعه ورزش و سلامتی در جامعه فعالیت می کنند.

وی خاطرنشان کرد: توسعه ورزش و سلامتی در جامعه، نیازمند مشارکت عمومی است و برای تحقق این امر مهم همه باید دست به دست هم دهیم.

در پایان این مراسم با اهدای لوح و هدایایی از مدال آوران ورزشی استان تجلیل بعمل آمد.