استاندار آذربایجان غربی:

در توزیع بسته های معیشتی کرامت افراد باید حفظ شود

در توزیع بسته های معیشتی کرامت افراد باید حفظ شود
استاندار آذربایجان غربی گفت: در توزیع بسته های معیشتی کرامت افراد باید حفظ شود. بی احترامی و زیر سوال بردن شخصیت افراد برای هر هدفی مردود است.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری ارومیه، استاندار آذربایجان غربی با اشاره به تشکیل ستاد مشارکت های مومنانه مردم استان برای حمایت از افراد نیازمند که مورد حمایت نهادهای حمایتی نیستند گفت: در توزیع بسته های معیشتی کرامت افراد باید حفظ شود. بی احترامی و زیر سوال بردن شخصیت افراد برای هر هدفی مردود است.

محمدمهدی شهریاری امروز شنبه در جلسه هماهنگی جمع آوری و توزیع بسته های معیشتی برای افراد نیازمند تصریح کرد: با توجه به همدلی شکل گرفته توسط کارکنان دولت، خیرین، دستگاه های اجرایی،بسیجیان و بنیاد مستضعفان برنامه ریزی شده تا حداقل ۱۵۰ هزار بسته معیشتی ۲ میلیون ریالی برای ۳ ماه متوالی توزیع شود.

وی افزود: مرحله نخست توزیع بسته های معیشتی برای ۵۰هزار خانوار و پیش ماه مبارک رمضان انجام می شود.

شهریاری با قدردانی از مشارکت نهادها و ارگانهای مختلف در احساس مسئولیت برای کمک های مومنانه در لبیک به فرمان مقام معظم رهبری افزود: امیدواریم دستگاه های مختلف با مشارکت با ستاد مشارکتهای مومنانه مردم آذربایجان غربی مانع موازی کاری شوند.

استاندار آذربایجان غربی با تاکید بر اینکه تشکیل این ستاد فرصتی مهم برای تکرار تجلی همدلی مردم و مسئولان است خاطرنشان کرد: جبران اثرات کرونا بر زندگی افراد نیازمند و برخی مشاغل یکی از اولویتهای جدی در مدیریت کرونای استان است.