سالن ورزشی 2000 متری جودو در ارومیه احداث می شود

سالن ورزشی 2000 متری جودو در ارومیه احداث می شود
استاندار آذربایجان غربی در دیدار رئیس فدراسیون جودو از ساخت سالن ورزشی 2000 متری جودو در ارومیه استقبال کرد.

استاندار آذربایجان غربی در دیدار رئیس فدراسیون جودو از ساخت سالن ورزشی 2000 متری جودو در ارومیه استقبال و با اختصاص اعتباری در جهت تسریع آغاز عملیات اجرایی پروژه نیز موافقت نمود.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری ارومیه، محمدمهدی شهریاری در ادامه به ظرفیت ها و وجود ورزشکاران شاخص در استان اشاره کرد و گفت: برای توسعه ورزش و شکوفایی استعدادهای ورزشکاران استان هر کاری که بتوانیم انجام می دهیم.

وی افزود: تکمیل پروژه ها و ساخت سالن های ورزشی بویژه در روستاها از جمله برنامه هایی است که بصورت جدی در دستور کار قرار دارد.

"آرش میراسماعیلی" نیز در این دیدار ضمن تقدیر از حمایت های استاندار آذربایجان غربی گفت: با حمایت های آقای شهریاری، آذربایجان غربی در حال تبدیل شدن به یکی از قطب های جودو در کشور است و در حال حاضر نیز اردوی تیم ملی جودو در این استان در حال برگزاری است.

رئیس فدراسیون جودو در رابطه با احداث سالن ورزشی جودو در ارومیه نیز گفت: فدراسیون جودو کمک های لازم را برای تجهیز این سالن انجام می دهد.

میراسماعیلی همچنین در این دیدار با درخواست هیات جودوی استان مبنی بر اختصاص 3 تاتامی جودو به شهرستان های پیرانشهر، سلماس و سردشت موافقت نمود.