توجه به توسعه زیر ساخت های فرهنگی برای افزایش مشارکت اجتماعی

توجه به توسعه زیر ساخت های فرهنگی برای افزایش مشارکت اجتماعی
استاندار آذربایجان غربی از این خبر داد که اوایل سال آینده 2 هزار میلیارد تومان پروژه در بخش های بهداشت و درمان، صنعت و فرهنگی با حضور رئیس جمهور به بهره برداری می رسد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری ارومیه، محمدمهدی شهریاری در آئین افتتاح سینما ایران ارومیه با اشاره توجه خاص دولت به آذربایجان غربی گفت: در دهه فجر امسال ۲ هزار و ۲۲۰ میلیارد تومان پروژه در نقاط مختلف استان بهره برداری و کلنگ زنی می شود. در هفته دولت امسال نیز ۴ هزار میلیارد تومان پروژه افتتاح شد.

وی با بیان اینکه چند پروژه شاخص استان از جمله بیمارستان آیت الله خویی، بیمارستان جامع زنان ارومیه، پتروشیمی میاندوآب، تالار مرکزی ارومیه با حجم اعتباری ۲ هزار میلیارد تومان اوایل سال آینده با حضور رئیس جمهور افتتاح می شود افزود: از ابتدای دولت تدبیر و امید تا به امروز بیش از ۲۰هزار میلیارد تومان در استان سرمایه گذاری شده که گویای نگاه ویژه به این استان است.

شهریاری افزود: امروز به لطف تلاش مدیران هر هفته و هر ماه در استان شاهد افتتاح پروژه های مختلف هستیم.با افتتاح این پروژه ها خوشبختانه استان در بسیاری از شاخص ها از متوسط کشوری پیشی گرفته است.

استاندار آذربایجان غربی توجه به زیرساخت های فرهنگی و هنری در استان گفت: توسعه و تکمیل زیرساخت های فرهنگی برای افزایش مشارکت اجتماعی در دستور کار قرار دارد و علاوه بر حمایت و همکاری جهت بازسازی سینماهای فرسوده استان، تالار مرکزی ارومیه نیز به زودی به بهره برداری می رسد.

محمدمهدی شهریاری گفت: در استان با کمبود سینماهای مجهز مواجه هستیم و ضمن تقدیر از تلاش حوزه هنری، برای بازسازی سینماهای استان اعلام آمادگی می کنیم.