جستجو
سه شنبه, آبان 22, 1397..:: اخبار و رویدادها::..  ورود به سايت
 نمایش مطلب
تعداد نظرها: 0 نظر تعداد بازدید: 1385 

با حضور فرماندار اروميه انجام شد؛
برگزاري دومين جلسه ستاد انتخابات شهرستان اروميه

دومين جلسه ستاد انتخابات دوازدهمین دوره ریاست جمهوری و پنجمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا، صبح امروز با حضور فرماندار اروميه، معاونين فرماندار، بخشداران و مسئولان كميته ها در سالن جلسات فرمانداري برگزار شد.

به گزارش روابط عمومي فرمانداري اروميه، در این جلسه بخشداران و کمیته های ستاد انتخابات شهرستان گزارش فعالیت های خود را ارائه و مشکلات و پیشنهادات خود را مطرح كردند.

فرماندار اروميه در اين جلسه تاكيد كرد: کلیه کمیته ها با برنامه ریزی دقیق و تلاش بی وقفه بايد فعالیت های خود را با هماهنگی دبیر ستاد انجام دهند.

عباس حسن خاني تصريح كرد: پيش بيني تمهیدات لازم جهت تأمین تجهیزات و همچنین نیروی انسانی مورد نیاز جهت ثبت نام داوطلبین با توجه به حجم پیش بینی شده مراجعات، ضروري است.

وي يادآور شد: ایجاد فضایی امن توأم با آرامش و نظم که در آن به حقوق انتخاب کنندگان و انتخاب شوندگان به عنوان حق الناس توجه شود بايد مورد توجه تمامي اعضاي ستاد انتخابات شهرستان قرار گيرد.

فرماندار اروميه با اعلام اینکه انتخابات ریاست جمهوری و شوراها از اهمیت و حساسیت خاصی برخوردار است، گفت:  هدف ما برگزاری انتخابات سالم  و رقابتی است و رعایت حق الناس سبب ارتقاء اعتماد مردم خواهد شد.

حسن خاني افزود: به عنوان متولی برگزاری انتخابات باید بی طرفی و رعایت قانون را مدنظر قرار دهیم و با تعامل،  همراهی و همدلی با هیئت های بازرسی، اجرائی و نظارت بتوانیم انتخابات سالم برگزار کنیم.

/12:49 ب.ظ

کد خبر:  63138
فرستنده: admin12 admin12
گروه: ویژه, اخبار, بخش مرکزی, بخش نازلو, بخش انزل, بخش سرو, بخش سیلوانا
22222
امتیازدهی
اين مطلب تا چه ميزان مورد قبول شما واقع شد؟
نظرات

نام و نام خانوادگی (الزامی)

پست الکترونیکی (الزامی)

وب سایت

کلیه حقوق این سایت متعلق به فرمانداری ارومیه می باشد   شرایط استفاده  حريم شخصي كاربران