جستجو
سه شنبه, آبان 22, 1397..:: اخبار و رویدادها::..  ورود به سايت
 نمایش مطلب
تعداد نظرها: 0 نظر تعداد بازدید: 704 

در آئین افتتاح طرح های گازرسانی به مناطق محروم آذربایجان غربی مطرح شد؛
تاكيد دولت تدبير و اميد بر توسعه شبکه گازی در مناطق محروم

معاون وزیر نفت و مدیرعامل شرکت ملی گاز ایران گفت: بهره برداری از طرح گازرسانی به مناطق سخت گذر کشور از جمله شهر سیلوانا در 30 کیلومتری ارومیه نماد جدیت دولت یازدهم برای توسعه شبکه گازی در مناطق محروم کشور است.

به گزارش روابط عمومي فرمانداري اروميه، حمیدرضا عراقی عصر امروز در آئین افتتاح و آغاز عملیات اجرایی طرح های گازرسانی به مناطق سخت گذر و محروم آذربایجان غربی در مسجد سیلوانای ارومیه افزود: با بهره برداری از طرح گازرسانی به سیلوانا و 92 روستای تابعه این شهر در یک سال گذشته وعده دولت یازدهم در این استان به بار نشسته است.

وی تصريح کرد: بهره برداری از این طرح ها نشان داد که محدودیت ها نتوانسته است دولت تدبیر و امید را در خدمات رسانی متوقف کند و دولتمردان خدمت رسانی به مردم را در سرلوحه اقدام های خود قرار داده اند.

عراقي با اشاره به اینکه گاز محور توسعه است، ابراز امیدواری کرد: با گازرسانی به نقاط محروم و روستایی در استان های مختلف کشور، زمینه توسعه و اشتغال پایدار در این مناطق فراهم خواهد شد.

مدیرعامل شرکت ملی گاز ایران با بیان اینکه برخورداری از گاز طبیعی نعمت بزرگی برای مردم در مناطق محروم است، گفت: مردم باید با مصرف بهینه و درست گاز زمینه برخورداری و بهره مندی مستمر از نعمت گاز را در کشور فراهم کنند.

استاندار آذربایجان غربی نیز در اين مراسم گفت: یک سال پیش که کلنگ این طرح به زمین زده شد، فکر نمی کردیم که در موعد تعیین شده به پایان برسد ولی تلاش دولتمردان در حوزه گاز توانست گرما، آرامش و آسایش را میهمان خانه های مردم این منطقه از استان کوهستانی آذربایجان غربی بکند.

قربانعلی سعادت با اشاره به آینده درخشان منطقه سیلوانا افزود: لوله کشی گاز این آینده را روشن تر می کند و در پی رایزنی با چند سرمایه گذار بخش خصوصی، این منطقه را با روشن شدن مشعل گاز به بام گردشگری ایران تبدیل می کنیم.

اين مراسم با حضور استاندار آذربایجان غربی، معاون وزیر نفت و مدیرعامل شرکت ملی گاز ایران، فرماندار ارومیه، بخشدار سیلوانا و جمعی از مسئولان استاني و شهرستان، در محل مسجد سیلوانا ارومیه برگزار شد.

برای افتتاح و آغاز عملیات اجرایی طرح های گازرسانی آذربایجان غربی با حضور مدیرعامل شرکت ملی گاز ایران، یک هزار و 341 میلیارد ریال اعتبار هزینه شده است.

در این آئین، گازرسانی به 92 روستا از 242 روستای شهر سیلوانا به بهره برداری رسید و عملیات اجرایی طرح گازرسانی به 150 روستای باقیمانده و شهر سرو نیز آغاز شد.

http://news.ostan-ag.gov.ir/Portals/1/DNNArticleLightBoxContent/UploadImages/488/IMG_0021021331.JPG

http://news.ostan-ag.gov.ir/Portals/1/DNNArticleLightBoxContent/UploadImages/488/IMG_0021021316.JPG

http://news.ostan-ag.gov.ir/Portals/1/DNNArticleLightBoxContent/UploadImages/488/IMG_0021021314.JPG

http://news.ostan-ag.gov.ir/Portals/1/DNNArticleLightBoxContent/UploadImages/488/IMG_0021021318.JPG

/09:31 ب.ظ

کد خبر:  63066
فرستنده: admin12 admin12
گروه: ویژه, اخبار, بخش سیلوانا
22222
امتیازدهی
اين مطلب تا چه ميزان مورد قبول شما واقع شد؟
نظرات

نام و نام خانوادگی (الزامی)

پست الکترونیکی (الزامی)

وب سایت

کلیه حقوق این سایت متعلق به فرمانداری ارومیه می باشد   شرایط استفاده  حريم شخصي كاربران