جستجو
سه شنبه, آبان 22, 1397..:: اخبار و رویدادها::..  ورود به سايت
 نمایش مطلب
تعداد نظرها: 0 نظر تعداد بازدید: 759 

در مراسم افتتاح پروژه هاي روستاي بالو مطرح شد؛
فرماندار اروميه: با پشتيباني مردم مشكلات را پشت سر خواهيم گذاشت

مراسم افتتاح پروژه زيرسازي و آسفالت معابر احمدآباد، تكمه و صمدزاده روستاي بالو بخش مركزي، صبح امروز با حضور فرماندار اروميه و بخشدار اين بخش برگزار شد.

به گزارش روابط عمومي فرمانداري اروميه، امير ستوده فر در آغاز اين مراسم كليد خوردن تشكيل شوراها در دولت اصلاحات را در امر خدمات رساني بهتر به مردم بسيار تاثيرگذار دانسته و اظهار داشت: هر جا وحدت و نيت خدمت به مردم وجود داشته باشد، قطعاً نتايج ارزنده اي حاصل خواهد شد.

بخشدار بخش مركزي اروميه با اشاره به عزم جدي دولت تدبير و اميد بر خدمت شايسته به مردم، گفت: دولت با همراهي دهياري ها و شوراي روستاها، برنامه و تلاش ويژه اي براي پيشرفت و اعتلاي روستاها دارد.

در ادامه مراسم فرماندار اروميه نيز توجه روستاييان به موضوع بيمه روستايي را ضروري دانسته و افزود: انقلاب اسلامي، انقلابي مردمي بود كه براي استقرار قوانين الهي در ايران انجام شد.

عباس حسن خاني با اشاره به اينكه انقلاب اسلامي ايران از آغاز با توطئه هاي مختلف درگير بوده، يادآور شد: متاسفانه گروه هاي تروريستي امروز به نام اسلام منطقه را ناامن كرده اند.

وي با يادآوري اين نكته كه تمامي اقوام ايراني با اتحادي بي نظير هميشه در مقابل تجاوز بيگانه ايستادگي كرده اند، اظهار داشت: جامعه ايراني متشكل از اقوام مختلف است كه با صلح و تحت عنوان يك ملت كنار هم زندگي مي كنند.

فرماندار اروميه حفظ وحدت براي انسجام كشور را ضروري دانسته و گفت: كشورهاي بسياري در منطقه ادعاي استقلال دارند، اما در موارد متعدد و بخصوص مسائل امنيتي به كشورهاي فرامنطقه اي وابسته هستند.

حسن خاني همچنين با اعلام اينكه دولت تدبير و اميد در حد توان خود تلاش دارد خدمات خود به مردم را افزايش دهد، تصريح كرد: ايران به عنوان يك كشور مستقل با مشكلاتي روبرو هست و قطعاً با پشتيباني مردم اين مشكلات برطرف خواهد شد.

فرماندار اروميه همچنين در ديدار با خانواده شهيدان تقي زاده و خالدي، اظهار داشت: ما مديون خون شهدا هستيم و ترديدي نيست كه همسران شهدا نماد فداكاري به شمار مي روند.

وي ايام دهه فجر را فرصتي ارزشمند براي تكريم خانواده معزز شهدا معرفي كرده و افزود: تمامي مسئولان وظيفه دارند خون شهدا و خانواده آنها را پاس بدارند و قطعاً بايد بيشتر از اين به خانواده ايثارگران خدمت كرد.

/03:22 ب.ظ

کد خبر:  63038
فرستنده: admin12 admin12
گروه: ویژه, اخبار, بخش مرکزی
22222
امتیازدهی
اين مطلب تا چه ميزان مورد قبول شما واقع شد؟
نظرات

نام و نام خانوادگی (الزامی)

پست الکترونیکی (الزامی)

وب سایت

کلیه حقوق این سایت متعلق به فرمانداری ارومیه می باشد   شرایط استفاده  حريم شخصي كاربران