جستجو
سه شنبه, آبان 22, 1397..:: اخبار و رویدادها::..  ورود به سايت
 نمایش مطلب
تعداد نظرها: 0 نظر تعداد بازدید: 533 

با حضور بخشدار سيلوانا انجام شد؛
برگزاري نشست دهیاران بخش سیلوانا اروميه

ششمین نشست دهیاران بخش سیلوانا اروميه در سال جاري صبح امروز با حضور بخشدار سیلوانا، جمعي از مديران استاني و شهرستان اروميه، رئیس شورای بخش و تمامی دهیاران در محل سالن جلسات بخشداری برگزار شد.

به گزارش روابط عمومي فرمانداري اروميه از بخشداري سيلوانا، در ابتدای این جلسه ریباز میرزایی در مورد اهميت پيشگيري از بيماري تب برفکی و آنفولانزاي دامی اظهاراتي را بيان داشت.

در ادامه نعمتي آذر كارشناس شبكه دامپزشكي شهرستان گفت: مهاجرت پرندگان از نقاط مختلف دنیا به دریاچه ارومیه که دارای تالاب هست، مي تواند بيماري آنفولانزا را با خود همراه داشته باشد كه خوشبختانه تاكنون موردي از اين بيماري در استان مشاهده نشده است.

طاهری پور معاون اتاق اصناف استان نيز با يادآوري قوانين نظام صنفی، اظهار داشت: هر واحد صنفی قبل از فعالیت باید پروانه کسب اخذ نماید و کسانی که پروانه کسب دارند با معرفی دهیار همان روستا از تخفیف و خريد اقساطی برخوردار خواهند شد.

در پايان این جلسه، مسئول مرکز خدمات جهاد کشاورزی سیلوانا خاطرنشان ساخت: طرح نظام نوین ترویج، طرح جدیدی است که به اداره جهاد کشاورزی شهرستان ارومیه ارسال شده و استارت آن در بخش سیلوانا زده شد.

وي افزود: این طرح با بکارگیری بخشهای غیردولتی، موجب استقرار مدیریت دانش بنيان در راستاي توانمندسازی بخش کشاورزی بخش سيلوانا خواهد شد.

/11:26 ق.ظ

کد خبر:  62791
فرستنده: admin12 admin12
گروه: اخبار, بخش سیلوانا
22222
امتیازدهی
اين مطلب تا چه ميزان مورد قبول شما واقع شد؟
نظرات

نام و نام خانوادگی (الزامی)

پست الکترونیکی (الزامی)

وب سایت

کلیه حقوق این سایت متعلق به فرمانداری ارومیه می باشد   شرایط استفاده  حريم شخصي كاربران