جستجو
سه شنبه, آبان 22, 1397..:: اخبار و رویدادها::..  ورود به سايت
 نمایش مطلب
تعداد نظرها: 0 نظر تعداد بازدید: 917 

در جلسه اي با حضور فرماندار اروميه انجام شد؛
بررسی راه اندازی پردیس دانشکده سما در شهر قوشچی

جلسه بررسی راه اندازی پردیس دانشکده سما در شهر قوشچي صبح امروز با حضور فرماندار ارومیه، بخشدار انزل، ریاست مرکز آموزش دانشکده سما واحد ارومیه، اعضای شورای اسلامی شهر قوشچی و بخش انزل و تعدادی از مسئولین بخش در سالن جلسات بخشداری انزل برگزار شد.

به گزارش روابط عمومي فرمانداري اروميه از بخشداري انزل، عباس حسن خاني در اين جلسه با اشاره به افزایش کمی و ایجاد واحدهای دانشگاهی متعدد در سالهای اخیر، اظهار داشت: به لحاظ کاهش متقاضیان ورود به دانشگاه ها و تجمیع برخی از واحدهای دانشگاهی، راه اندازی پردیس واحد سما در سطح بخش به لحاظ ارائه نمودن رشته های فنی و کاربردی که امکان ورود فارغ التحصیلان را به بازار کار فراهم می کند فرصتی ارزشمند مي باشد.

فرماندار اروميه افزود: ایجاد رشته های متناسب با نیازها و شرایط منطقه، باعث کاهش مهاجرت به شهر برای تحصیل خواهد شد که این نیز به نوبه خود کاهش چشمگیر هزینه های تحصیل برای اهالی را به دنبال خواهد داشت.

وي در پايان هماهنگی بخش های مختلف و مسئولین منطقه را جهت تحقق امر فوق خواستار شد.

جلالی ریاست مرکز آموزش دانشکده سما واحد ارومیه نيز با تشکر از استقبال مسئولین به منظور راه اندازی واحد مذکور، اظهار داشت: طبق آمارهای ارائه شده امکان ایجاد آموزشکده در راستای سیاست های دانشگاه سما وجود دارد و بر این اساس رشته های پرمتقاضی در مقطع کاردانی با ارائه مدرک معتبر پیش بینی شده است.

 

/01:08 ب.ظ

کد خبر:  62613
فرستنده: admin12 admin12
گروه: ویژه, اخبار, بخش انزل
22222
امتیازدهی
اين مطلب تا چه ميزان مورد قبول شما واقع شد؟
نظرات

نام و نام خانوادگی (الزامی)

پست الکترونیکی (الزامی)

وب سایت

کلیه حقوق این سایت متعلق به فرمانداری ارومیه می باشد   شرایط استفاده  حريم شخصي كاربران