جستجو
سه شنبه, آبان 22, 1397..:: اخبار و رویدادها::..  ورود به سايت
 نمایش مطلب
تعداد نظرها: 0 نظر تعداد بازدید: 955 

با حضور بخشدار صوماي برادوست انجام شد؛
برگزاري جلسه ساماندهی پایانه مرزی سرو

جلسه ساماندهی درب ورودی و خروجی پایانه مرزی سرو با حضور بخشدار صومای برادوست، مدیر گمرک، فرمانده پلیس راهور، مدیر پایانه مرزی، شهردار، فرمانده گروهان مرزی و مدیر بازار مشترک سرو برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری ارومیه از بخشداری صومای برادوست، اين جلسه در راستاي بررسی راهکارهای لازم جهت تسهیل عبور و مرور خودروهای سواری، ون ترکیه، باری و اتوبوس و تریلی در محوطه پایانه مرزی و بازار مشترک و نیز مبادی ورودی پایانه مرزی در دفتر بخشدار صوماي برادوست تشكيل شد.

بخشدار صومای برادوست در ابتداي اين جلسه از تعامل بین مسئولین ادارات مرکز بخش و بخصوص ادارات مستقر در پایانه مرزی که موجب هماهنگی و همکاری لازم در امر صادرات و واردات کالا و تردد مسافرین می شود، قدرداني كرد.

سليمان نريماني همچنين افزود: اگر چنانچه امورات گمرکی از حالت سنتی به حالت مکانیزه تبدیل و در خصوص ساماندهی خودروهای حامل بار صادراتی و یا وارداتی برنامه ریزی بیشتری اتخاذ شود، مطمئناً هم محوطه پایانه خلوت خواهد شد و هم ادارات خدمات رسان و مرتبط بهتر به امورات رسیدگی خواهند کرد و از سوي ديگر تردد نیز تسهیل خواهد شد.

وي تصريح كرد: با وضع موجود و ترافیک خودروها در محوطه، هرگونه امدادرسانی در زمان بروز حادثه احتمالی مشکل و یا غیرممکن خواهد بود به همین منظور لازم است تدابیر و اقدامات لازم جهت تسهیل در تردد خودروها اتخاذ شود.

صفری رئیس گمرک مرزی سرو نيز با ارائه توضيحاتي از نحوه صادرات کالا و محل های تخلیه و بارگیری در سه نقطه (محوطه گمرک، بازار مشترک و سایت تخلیه و بارگیری خارج از گمرگ)، گفت: موضوع تخلیه و بارگیری کالاهایی که در محوطه گمرک انجام می گیرد در دست پیگیری است تا در صورت توافق مسئولین مربوطه امورات فوق در سایت تخلیه و بارگیری بیرون از گمرک که قبلاً اقدام می شد انجام پذيرد.

در ادامه حاضرين در جلسه راهکارها و پیشنهادات خود را در امر ساماندهی موضوع جلسه و راه اندازی و تکمیل پارکینگ شهرداری سرو واقع در مبادی ورودی و تعیین تکلیف خودروهای شخصی و کرایه ای ویژه ارائه كردند.

/12:25 ب.ظ

کد خبر:  62605
فرستنده: admin8 admin8
گروه: اخبار, بخش سرو
22222
امتیازدهی
اين مطلب تا چه ميزان مورد قبول شما واقع شد؟
نظرات

نام و نام خانوادگی (الزامی)

پست الکترونیکی (الزامی)

وب سایت

کلیه حقوق این سایت متعلق به فرمانداری ارومیه می باشد   شرایط استفاده  حريم شخصي كاربران