جستجو
سه شنبه, آبان 22, 1397..:: اخبار و رویدادها::..  ورود به سايت
 نمایش مطلب
تعداد نظرها: 0 نظر تعداد بازدید: 905 

با حضور در روستای فقیه بیگلو انجام شد؛
دیدار فرماندار ارومیه با خانواده شهید جبار طهماسبی

فرماندار ارومیه و بخشدار بخش مرکزی این شهرستان صبح امروز با حضور در روستای فقیه بیگلو با خانواده معزز شهید جبار طهماسبی دیدار کردند.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری ارومیه، عباس حسن خانی در این دیدار با یادآوری این نکته که ما همیشه به خانواده شهدا مدیون هستیم، اظهار داشت: در دوره های گذشته هر گاه جنگ و تجاوزی متوجه ایران بوده متاسفانه گوشه ای از خاک ایران از این سرزمین جدا شده، اما رشادت های فرزندان میهن در جنگ تحمیلی اجازه نداد تکه ای از خاک کشور جدا شود.

فرماندار ارومیه امنیت ایران را در سایه درایت و رهبری امام خمینی (ره) و مقام معظم رهبری میسر دانسته و تصریح کرد: امروز به وضوح می بینیم که در یک منطقه ناامن، ایران امنیت کامل خود را حفظ کرده و این از ثمرات رشادت های فرزندان این مرز و بوم است.

وی دفاع از آب و خاک و وطن را بخشی از ارزش های ماندگار ایران معرفی کرده و خاطرنشان ساخت: ما امروز در کشور احساس امنیت می کنیم و این ثبات و امنیت در سایه خون شهدا حاصل شده است.

حسن خانی همچنین تکریم خانواده معزز شهدا را ضروری دانسته و افزود: هرگونه قصور و کوتاهی که تا به امروز در حق خانواده معظم شهدا صورت گرفته، باید جبران شود.

/12:38 ب.ظ

کد خبر:  62553
فرستنده: admin12 admin12
گروه: ویژه, اخبار, بخش مرکزی
22222
امتیازدهی
اين مطلب تا چه ميزان مورد قبول شما واقع شد؟
نظرات

نام و نام خانوادگی (الزامی)

پست الکترونیکی (الزامی)

وب سایت

کلیه حقوق این سایت متعلق به فرمانداری ارومیه می باشد   شرایط استفاده  حريم شخصي كاربران