جستجو
سه شنبه, آبان 22, 1397..:: اخبار و رویدادها::..  ورود به سايت
 نمایش مطلب
تعداد نظرها: 0 نظر تعداد بازدید: 675 

در جلسه شوراي هماهنگي مبارزه با مواد مخدر مطرح شد؛
تاكيد فرماندار اروميه بر مبارزه جدی با سوداگران مرگ

فرماندار اروميه در جلسه شورای هماهنگي مبارزه با مواد مخدر شهرستان ارومیه که در بخش انزل این شهرستان برگزار شد، اظهار داشت: باید مبارزه جدی با سوداگران مرگ انجام گیرد.

به گزارش روابط عمومي فرمانداري اروميه از بخشداري انزل، عباس حسن خاني با بیان اینکه در این خصوص نباید مبارزه با مواد مخدر مورد غفلت قرار گیرد، تصریح کرد: نباید موضوع مبارزه با مواد مخدر را فراموش کنیم چرا که مواد مخدر موضوعی است که روز به روز جامعه را بیش‌تر درگیر خود می‌کند.

وي با بیان اینکه آگاهی بخشی به جوانان و خانواده‌ها باید بیش از پیش مورد توجه قرار گیرد، افزود: آگاهی و آموزش خانواده‌ها در خصوص مضرات مواد مخدر باید در دانشگاه‌ها و مساجد مورد تاکید باشد.

فرماندار اروميه با يادآوري اين نكته كه سوداگران مرگ از موقعیت مرزی بودن استان سوء استفاده می‌کنند، اظهار داشت: باید در راستای قاچاق مواد مخدر بیش از این حساسیت داشته باشیم تا افراد سودجو نتوانند از خلاءهای موجود در این زمینه سوء استفاده کنند.

حسن‌خانی با اعلام اینکه باید در زمینه پیشگیری نیز شاهد اجرای برنامه‌های خوبی در ارومیه باشیم، تصریح کرد: برگزاری این برنامه‌ها در مناطق حساس و درگیر به ویژه در مناطق مرزنشین بیش‌تر اهمیت دارد.

وي از دستگاه‌های اجرایي خواست كه همکاری خوبی در زمینه اطلاع رسانی داشته باشند تا بتوان از طریق آگاهی بخشی، جوانان را با مضرات مواد مخدر بیش‌تر آشنا کرد تا براثر برخی تبلیغات غلط در این زمینه فریب نخورند.

فرماندار اروميه با بیان اینکه امروزه دشمنان از هر ترفندی برای فریب جوانان استفاده می‌کنند، مواد مخدر را ترفند دیگر دشمنان برای گمراه کردن جوانان اعلام کرد و افزود: باید در زمینه پیشگیری بیش‌تر از این اقدام شود.

/12:01 ب.ظ

کد خبر:  62282
فرستنده: admin12 admin12
گروه: ویژه, اخبار, بخش انزل
22222
امتیازدهی
اين مطلب تا چه ميزان مورد قبول شما واقع شد؟
نظرات

نام و نام خانوادگی (الزامی)

پست الکترونیکی (الزامی)

وب سایت

کلیه حقوق این سایت متعلق به فرمانداری ارومیه می باشد   شرایط استفاده  حريم شخصي كاربران