جستجو
سه شنبه, آبان 22, 1397..:: اخبار و رویدادها::..  ورود به سايت
 نمایش مطلب
تعداد نظرها: 0 نظر تعداد بازدید: 999 

با حضور بخشدار انزل انجام شد؛
برگزاري جلسه کارگروه فرعی مدیریت پسماند بخش انزل

جلسه کارگروه فرعی مدیریت پسماند بخش انزل صبح امروز با حضور بخشدار انزل، رئیس اداره حفاظت محیط زیست شهرستان ارومیه، رئیس شورای شهر و شهردار قوشچی و دهیاران در سالن جلسات بخشداری انزل برگزار شد.

به گزارش روابط عمومي فرمانداري اروميه از بخشداري انزل، بهنام پورجبلی در اين جلسه ضمن تشریح مسأله پسماند و چهره نامناسب فضاهای روستایی و شهری ناشی از تخلیه زباله، به ضرورت ساماندهی امر پسماند اشاره کرده و گفت: جهت اجرایی نمودن طرح ساماندهی جامع شهرستانی، همکاری دستگاه های متولی از جمله شهرداری ضروري است.

بخشدار انزل همچنین با بیان نمونه ای از طرح های موفق در زمینه تفکیک از مبدأ، افزود: بايد فرهنگ سازی و بسترهای مناسب برای تفکیک از مبدأ پسماند های تولیدی ايجاد شود.

وي يادآور شد: جهت اجرایی نمودن طرح مذکور در مراکز شهری با توجه به ظرفیت ها و امکانات، سایت دفن زباله شهرداری ارومیه واقع در نازلو برای انتقال پسماند جمع آوري شده تعریف شده است، لذا برای جمع آوری و انتقال پسماند به سایت مذکور لازم است سایت های میانی در مناطق مختلف پس از اخذ مجوزهای مربوطه با توجه به مسافت آنها تعبیه شود.

رئیس اداره حفاظت محیط زیست شهرستان ارومیه نيز با تشريح میزان آلودگی پسماند و اثرات مخرب آن بر روی محیط زیست، خاطرنشان كرد: کاهش حجم تولید پسماند و متعاقب آن تفکیک از مبدأ از راهکاری مناسب برای کاهش تبعات ناشی از آثار پسماند است.

 

/01:15 ب.ظ

کد خبر:  62036
فرستنده: admin12 admin12
گروه: اخبار, بخش انزل
22222
امتیازدهی
اين مطلب تا چه ميزان مورد قبول شما واقع شد؟
نظرات

نام و نام خانوادگی (الزامی)

پست الکترونیکی (الزامی)

وب سایت

کلیه حقوق این سایت متعلق به فرمانداری ارومیه می باشد   شرایط استفاده  حريم شخصي كاربران