جستجو
سه شنبه, آبان 22, 1397..:: اخبار و رویدادها::..  ورود به سايت
 نمایش مطلب
تعداد نظرها: 0 نظر تعداد بازدید: 745 

در راستاي بررسی مشکلات واحد نوشین‌شهر اين مؤسسه انجام شد؛
بازدید بخشدار نازلو از مؤسسه دارالحافظین قرآن كريم

بخشدار نازلو در راستاي آشنایی و بررسی مشکلات واحد نوشین‌شهر مؤسسه دارالحافظین قرآن کریم آذربایجان غربی از این مرکز قرآنی بازدید کرد.

به گزارش روابط عمومي فرمانداري اروميه از بخشداري نازلو، مدیر واحد نوشین‌شهر مؤسسه دارالحافظین قرآن کریم آذربایجان غربی در این دیدار ضمن ارائه گزارشی از فعالیت‌های این مرکز قرآنی در بخش نازلو گفت: در یک سال و نیم فعالیت این واحد در این بخش بیش از ۱۵۰ نفر قرآن‌آموز جذب این مؤسسه در طول دوره‌های مختلف شدند.

احمد علیزاده افزود: اجرای طرح‌های مختلف فرهنگی از جمله محافل انس با قرآن کریم، جشنواره زیر سایه خورشید، گرامیداشت هفته دفاع مقدس و بسیاری از دیگر از برنامه‌های فرهنگی توس این واحد با مشارکت نهادهای فرهنگی بخش نازلو در این اجرا شده است.

مدیر واحد نوشین‌شهر مؤسسه ضمن ابراز تشکر از مسئولین بخش نازلو به‌ویژه امام‌ جمعه و بخشدار این بخش گفت: این مرکز قرآنی ظرفیت برگزاری اجرای طرح‌های قرآنی و فرهنگی در سطح کل بخش نازلو در صورت حمایت بیشتر مسئولین را دارد.

بخشدار نازلو نيز در این دیدار ضمن ابراز رضایت و خرسندی از فعالیت‌های این واحد قرآنی گفت: کاری که این مؤسسه در بخش نازلو انجام می‌دهد بسیار ارزشمند بوده و امیدوارم بتوانید در گسترش فرهنگ قرآنی و ترویج مسائل دیدنی در این بخش فعالیت‌های بیشتری را با حمایت و مشارکت بخش مردمی و مسئولین اجرا کنید.

 

منبع: ايكنا

/10:57 ق.ظ

کد خبر:  62029
فرستنده: admin12 admin12
گروه: اخبار, بخش نازلو
22222
امتیازدهی
اين مطلب تا چه ميزان مورد قبول شما واقع شد؟
نظرات

نام و نام خانوادگی (الزامی)

پست الکترونیکی (الزامی)

وب سایت

کلیه حقوق این سایت متعلق به فرمانداری ارومیه می باشد   شرایط استفاده  حريم شخصي كاربران