جستجو
سه شنبه, آبان 22, 1397..:: اخبار و رویدادها::..  ورود به سايت
 نمایش مطلب
تعداد نظرها: 0 نظر تعداد بازدید: 636 

با حضور بخشدار انزل انجام شد؛
تشکیل ستاد پشتیبانی مدافعین مقاومت در بخش انزل ارومیه

اولین جلسه ستاد پشتیبانی مدافعین مقاومت در بخش انزل با حضور مسئولین نهادهای انقلاب اسلامی و دستگاهها، روحانیت، شوراهای اسلامی و نمایندگان نیروهای مردمی و خانواده شهدا و ایثارگران در محل بخشداری انزل تشکیل شد.

به گزارش روابط عمومي فرمانداري اروميه از بخشداري انزل، رسول مقابلی در این جلسه با اشاره به بروز بحران های مختلف در دهه های گذشته در خاورمیانه گفت: موقعیت و مشخصات خاورمیانه بعنوان کانون انرژی جهان و مرکزیت عقاید و ادیان موجب شده این منطقه از دیرباز محل حضور و رقابت قدرتهای بزرگ شده و آبستن و مستعد بحران قرار گیرد.

بخشدار انزل اظهار داشت: بحران در خاورمیانه مشروعیت حضور قدرتهای بزرگ را در منطقه فراهم آورده و موضوع بحران سوریه نیز که از سطح اختلافات داخلی این کشور به سطح منطقه ای و بین المللی تغییر جهت داده است، سوریه را به محل تجمع گروههای معارض خارجی، تروریست ها و پایگاه عناصر تکفیری داعش بدل کرده است.

وي خاطرنشان كرد: سوریه تنها کشور عربی منطقه است که بعد از پیروزی انقلاب اسلامی و در زمان هشت سال جنگ تحمیلی در کنار ایران بوده و داشتن دشمن مشترک و به نوعی سرنوشت مشترک این دو کشور را در کنار هم قرار داده است به نحوی که هم اکنون سوریه و همچنین لبنان، فلسطین و عراق جزو حلقه های حفاظتی جمهوری اسلامی ایران محسوب می شود و لذا نیروهای مدافعین موسوم به حرم همانا مدافعین خط مقاومت در برابر داعش و اسرائیل هستند.

عزتی مسئول کمیته روستائی پشتیبانی ستاد مدافعین مقاومت شهرستان ارومیه و نوری نماینده فرمانداری ارومیه در ستاد پشتیانی شهرستان نیز طی سخنانی بر ضرورت و نحوه پشتیبانی مالی از مدافعین مقاومت پرداخته و همچنین اعضای حاضر اعم از روحانیت اهل سنت و تشیع، شوراهای اسلامی و نمایندگان گروههای مردمی نیز نکته نظرات خود را بر علیه داعش و اعلام حمایت از مدافعین مقاومت ارائه کردند.

دراین جلسه نام آور بعنوان دبیر ستاد پشتیبانی مدافعین مقاومت بخش انزل برای پیگیری برنامه های پشتیبانی ستاد مدافعین تعیین گردید.

/12:44 ب.ظ

کد خبر:  60274
فرستنده: admin12 admin12
گروه: اخبار, بخش انزل
22222
امتیازدهی
اين مطلب تا چه ميزان مورد قبول شما واقع شد؟
نظرات

نام و نام خانوادگی (الزامی)

پست الکترونیکی (الزامی)

وب سایت

کلیه حقوق این سایت متعلق به فرمانداری ارومیه می باشد   شرایط استفاده  حريم شخصي كاربران