جستجو
سه شنبه, آبان 22, 1397..:: اخبار و رویدادها::..  ورود به سايت
 نمایش مطلب
تعداد نظرها: 0 نظر تعداد بازدید: 695 

بخشدار انزل خبر داد؛
آموزش رایگان مهارت های شغلی در بخش انزل ارومیه

بخشدار انزل از آماده شدن مقدمات آموزش رایگان مهارت های شغلی در اين بخش خبر داد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری ارومیه از بخشداري انزل، رسول مقابلی در جلسه اجرایی نمودن آموزش مهارت های شغلی برای متقاضیان طرح معیشت تکمیلی خانوارهای این بخش گفت: برابر توافق بعمل آمده با سازمان فنی و حرفه ای آذربایجان غربی، آموزش رایگان مهارت های شغلی برای متقاضیان در این بخش برگزار می شود.

وي اظهار داشت: برای توانمندسازی متقاضیان شغل های تکمیلی در بخش انزل با هماهنگی نهادهای مردمی و دولتی مکانهایی برای آموزش داوطلبین پیش بینی شده و مربیان مهارت های مختلف شغلی به صورت رایگان آماده ارایه آموزش های لازم می باشند.

بخشدار انزل اجرای این طرح را فرصت مناسبی برای جوانان و بخصوص بانوان خانه دار برای کسب و ارتقای مهارت های مختلف شغلی عنوان کرده و گفت: از ظرفیت شوراهای اسلامی و شهرداری و دهیاریها، بسیج، آموزش و پرورش و متقاضیان در این طرح استفاده شده که در سطح کلیه روستاهای متقاضی نیز در صورت رسیدن به حد نصاب لازم داوطلب، می تواند این طرح اجرايي شود.

در این جلسه کارشناسان اعزامی اداره کل فنی و حرفه ای آذربایجان غربی و سایر مدعوین نسبت به بیان نکته نظرات خود پرداخته و نهایتا مقرر شد ثبت نام از متقاضیان در دفتر شورای اسلامی شهر قوشچی انجام و در مکانهای پیشنهادی با همکاری سایر ارگانها دوره های آموزشی در طول تابستان برگزار شود.

/11:50 ق.ظ

کد خبر:  59493
فرستنده: admin12 admin12
گروه: اخبار, بخش انزل
22222
امتیازدهی
اين مطلب تا چه ميزان مورد قبول شما واقع شد؟
نظرات

نام و نام خانوادگی (الزامی)

پست الکترونیکی (الزامی)

وب سایت

کلیه حقوق این سایت متعلق به فرمانداری ارومیه می باشد   شرایط استفاده  حريم شخصي كاربران