جستجو
پنجشنبه, آبان 24, 1397..:: اخبار و رویدادها::..  ورود به سايت
 نمایش مطلب
تعداد نظرها: 0 نظر تعداد بازدید: 660 

با حضور بخشدار انزل انجام شد؛
برگزاري اولین جشنواره خیرین مدرسه ساز در بخش انزل ارومیه

اولین جشنواره خیرین مدرسه ساز بخش انزل ارومیه، صبح امروز با حضور جمعی از خیرین و مدیران و مسئولان شهرستانی و استانی و نماینده مجلس شورای اسلامی در محل تالار اجتماعات شهر قوشچی در انزل برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری ارومیه از بخشداري انزل، رسول مقابلی در این مراسم گفت: من نفس و حضور خدا را در جمعی که برای آینده و سرنوشت آتی فرزندان این آب و خاک احساس مسئولیت و وظیفه می کنند، احساس می کنم که با نگاه دینی این امر به یقین توشه آخرت و صدقه جاریه خواهد بود.

وی افزود: خیرین با هر انگیزه انسانی و ملی و دینی که در زمان حیات خود و با دست خود برای پیشرفت و توسعه انسانی و رشد آگاهی فرزندان این مرز و بوم در این خصوص می کوشند، شایسته تقدیر هستند و این امر از مصادیق ایثارگری می باشد.

بخشدار انزل اظهار داشت: مشارکت عظیم مردمی که عموماً بعد از انقلاب در قالب خیرین درمان، مدرسه و مسجد به صورت داوطلبانه به کمک دستگاههای اجرایی آمده است، ظرفیت بسیار بزرگی بوده و منشا اثرات و برکات زیادی شده و باید مورد تقویت قرار گیرد.

رئیس شورای آموزش پرورش انزل خاطرنشان كرد: خرافات، جهل و بزهکاری که از آفات و معضلات عمده می باشند، اغلب محصول فقر فرهنگی و عدم آموزش صحیح و عدم رشد آگاهی می باشند و جذب برخی از جوانان کم سن و سال به گروههای تکفیری و انحرافی ار نتایج ترک تحصیل و عدم تحلیل مناسب و صحیح آموزه های وارداتی می باشد.

مقابلی فضای استاندارد فیزیکی و کیفیت آموزشی را در ارتقای بهینه سطح علمی دانش آموزان موثر خوانده و ضمن برشمردن برخی از مسایل و مشکلات مربوط به آموزش و پرورش، تصريح كرد: تصمیمات و کمک های خیرین برای منطقه سرمایه بسیار بزرگی است و همچون سیل عظیمی می تواند برخی مشکلات آموزشی فعلی را به نحو مطلوبی حل کند.

نادر قاضي پور نيز در این مراسم با اشاره به درصد بالای بیسوادی در سطح شهرستان و استان و اعلام آمادگی برای جذب اعتبارات بیشتر مربوطه، بر لزوم عدالت آموزشی در سطح کشور تاکید کرد و از همکاری خیرین در این خصوص تقدیر و تشکر کرد.

مدیرکل نوسازی مدارس، رییس مجمع خیرین مدرسه ساز شهرستان ارومیه، معاون مدیرکل آموزش و پرورش و رییس شورای اسلامی استان، مدیرکل گمركات استان و جمعی از خیرین استانی و شهرستانی از جمله مدعوین اولین جشنواره خیرین مدرسه ساز بخش انزل بودند. 

شایان ذکر است در پایان این مراسم با اهدای لوح از برخی از خیرین مدرسه ساز بخش انزل تقدیر شد.

/12:31 ب.ظ

کد خبر:  59246
فرستنده: admin12 admin12
گروه: اخبار, بخش انزل
22222
امتیازدهی
اين مطلب تا چه ميزان مورد قبول شما واقع شد؟
نظرات

نام و نام خانوادگی (الزامی)

پست الکترونیکی (الزامی)

وب سایت

کلیه حقوق این سایت متعلق به فرمانداری ارومیه می باشد   شرایط استفاده  حريم شخصي كاربران