جستجو
سه شنبه, آبان 22, 1397..:: اخبار و رویدادها::..  ورود به سايت
 نمایش مطلب
تعداد نظرها: 0 نظر تعداد بازدید: 2293 

اين خبر در حال به روزرساني مي باشد؛
آخرين اطلاعيه هاي ستاد انتخابات

اطلاعیه شماره 102 ستاد انتخابات کشور:

با عنایت به اینکه براساس ماده 56 قانون انتخابات مجلس شورای اسلامی، تبلیغات انتخاباتی مرحله دوم از ساعت 8 صبح روز پنجشنبه 95/2/9 ممنوع می باشد. لذا ضمن تشکر از کلیه هواداران فهیم و نامزدهای انتخاباتی تقاضا می شود پس از پایان زمان تبلیغات، از هر گونه تبلیغ له یا علیه نامزدها پرهیز نموده و در سطح شهر و خصوصاً زمان حضور در شعب اخذ رأی نیز از همراه داشتن هر گونه نماد تبلیغاتی نامزد خاص (مثل عکس، بروشور و...) خودداری کنند .

امید است با همکاری بیش از پیش همه هواداران محترم نامزدهای انتخاباتی، در روز جمعه 95/2/10 با مشارکت گسترده مردم شریف ایران اسلامی در انتخابات شاهد حماسه ای دیگر از حضور مردم باشیم.

اطلاعیه شماره 103 ستاد انتخابات کشور:

به اطلاع کلیه هموطنان عزیز می رساند بر اساس تبصره 4 ماده 9 قانون انتخابات مجلس شورای اسلامی رای دهندگان در مرحله دوم منحصرا در حوزه انتخابیه ای که در مرحله اول رای داده اند می توا نند رای بدهند و کسانی که در مرحله اول در هیچ یک از حوزه های انتخاباتی رای نداده باشند نیز می توانند در انتخابات شرکت کرده ورای خود را به نامزد مورد نظر بدهند.

اطلاعیه شماره 104 ستاد انتخابات کشور:

نظربه آغاز اخذ رأی مرحله دوم انتخابات دهمین دوره مجلس شورای اسلامی، به آگاهی هم میهنان عزیز می رساند که طبق گزارش دریافتی از ستادهای انتخابات 21 استان و شهرستانهای مربوطه ، کلیه شعب ثبت نام و اخذ رأی مرحله دوم از ساعت 8 صبح آماده اخذ رأی از کلیه واجدین شرایط می باشند .

اطلاعیه شماره 105 ستاد انتخابات کشور:

به اعضای شعب ثبت نام و اخذ رأی تأکید می گردد که حتماً در شعبه اخذ رأی در تمام طول مدت اخذ رأی یک دستگاه رادیو را روشن نگهدارند تا دستور العملهای فوری ستاد انتخابات کشور را که از طریق صداو سیمای جمهوری اسلامی ایران ابلاغ می گردد مورد عمل قرار دهند.

ضمناً این اطلاعیه ها به منزله دستور کتبی ستاد انتخابات کشور است و رعایت آن الزامی می باشد .

اطلاعیه شماره 106 ستاد انتخابات کشور:

به اطلاع اعضای محترم شعب ثبت نام و اخذ رأی مرحله دوم می رساند ، کلیه اوراق و آثار تبلیغاتی متعلق به نامزدهای انتخاباتی به هیچ عنوان نباید در محل شعبه و اطراف درب ورودی و خروجی آن وجود داشته باشد . لذا در صورت مشاهده لازم است به سرعت امحاء شود . همچنین اگر در طول زمان رأی گیری َآثار تبلیغاتی از رأی دهندگان در شعبه باقی بماند ، آنها را نیز امحاء نمایند.

اطلاعیه شماره 107 ستاد انتخابات کشور:

به اطلاع کلیه هموطنان عزیز و اعضای شعب اخذ رأی می رساند که اخذ رأی در کلیه شعب ثابت و سیارفقط با ارائه شناسنامه رأی دهنده توسط شخص رأی دهنده امکان پذیر است و هیچ مدرک دیگری بجز شناسنامه قابل قبول نمی باشد. ضمناً از کلیه رأی دهندگان گرامی درخواست می شود جهت تسهیل درامر رأی گیری کارت یا شماره ملی خود را حتماً همراه داشته باشند.

اطلاعیه شماره 108 ستاد انتخابات کشور:

به آگاهی هموطنان عزیز می رساند با عنایت به ماده 20 قانون انتخابات مجلس شورای اسلامی و به منظور جلوگیری از تضییع حق نامزدهای انتخابات خواهشمند است درهنگام نوشتن آراء، مشخصات نامزدهای مورد نظر خود را که شامل نام، نام خانوادگی، کد و یا شهرت ایشان می باشد، به صورت کامل و خوانا قید نمایید تا ان شاءا... حقی از نامزدهای محترم در هنگام شمارش و احتساب آراء ضایع نگردد.

اطلاعیه شماره 109 ستاد انتخابات کشور:

هموطنان عزیز و اعضای محترم شعب ثبت نام و اخذ رأی توجه داشته باشند که لازم نیست شناسنامه رأی دهنده عکس دار باشد. دارندگان شناسنامه بدون عکس نیز می توانند در انتخابات شرکت کرده و رأی بدهند. همچنین از کلیه هموطنان عزیز درخواست می شود جهت تسهیل امر رأی گیری به هنگام اخذ رأی کارت یا شماره ملی خود را نیز به همراه داشته باشند.

اطلاعیه شماره 110 ستاد انتخابات کشور:

همانگونه که مسئولین محترم شعب ثبت نام و اخذ رأی آگاهی دارند، در شناسنامه های موجود، صفحه چهارم یا آخر، اختصاص به انتخابات دارد که دارای 30 خانه است لذا باید مهر انتخابات مرحله دوم در اولین مربع خالی سمت چپ از بالای صفحه مخصوص انتخابات زده شودو عدد 10/2 با خودکار قرمز روی مربع ممهور شده درج شود.

ضمناً چنانچه صفحه مزبور کاملاً پرشده باشد، مهر انتخابات در قسمت مناسبی از صفحه مخصوص مهرهای اضطراری ضرب می گردد.

اطلاعیه شماره 111 ستاد انتخابات کشور:

به اطلاع فرمانداران، بخشداران و اعضای شعب اخذ رأی می رساند اطلاعیه هایی که از سوی ستاد انتخابات کشور صادر و از طریق صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران منتشر و اعلام می شود، معتبر بوده و در غیر اینصورت قابل استناد و بهره برداری نمی باشد.

اطلاعیه شماره 112 ستاد انتخابات کشور:

پیرو اطلاعیه شماره 110 در خصوص محل ضرب مهر انتخابات، مناسب است چنانچه صفحه مزبور کاملاً پرشده باشد، مهر انتخابات در قسمت توضیحات شناسنامه ضرب گردد.

اطلاعیه شماره 113 ستاد انتخابات کشور:

براساس ماده 55 قانون انتخابات مجلس شورای اسلامی ، حضور نمایندگان محترم نامزدها در شعب اخذ رأی به همراه کارت شناسایی صادره از سوی هیأت نظارت مربوطه مجاز است و این افراد می توانند تا پایان زمان اخذ رأی و شمارش آراء و تنظیم صورت جلسه در محل شعبه حضور داشته باشند.

همچنین اعضای شعب ثبت نام و اخذ رأی و نمایندگان فرماندار ترتیبی اتخاذ نمایند تا این نمایندگان درمحل مناسبی استقرار یابند. نمایندگان محترم نامزدهای انتخاباتی نیز می توانند در صورت مشاهده هر گونه تخلف، بدون دخالت در امور اجرایی، مراتب را به هیأتهای اجرایی یا نظارت شهرستان یا بخش کتباً گزارش نمایند.

اطلاعیه شماره 114 ستاد انتخابات کشور:

به اطلاع کلیه جوانان برومند میهن اسلامی ایران می رساند ، براساس بند 2 ماده 27 قانون انتخابات مجلس شورای اسلامی، سن انتخاب کنندگان 18 سال تمام می باشد. یعنی متولدین روز 10 اردیبهشت ماه سال 1377و قبل از آن می توانند با حضور در شعب اخذ رأی اولین حضور خود را در انتخابات به ثبت رسانده و رأی بدهند.

اطلاعیه شماره 115 ستاد انتخابات کشور:

به اطلاع آن دسته از هموطنان عزیزی که از نعمت سواد محرومند و یا به دلیل نقص عضو قادر به نوشتن رأی خود نیستند می رساند که برای شرکت در انتخابات و دادن رأی می توانند به همراه شخصی با سواد از افراد خانواده و یا فردی مورد اعتماد، به شعب اخذ رأی مراجعه و پس از انتخاب نامزد مورد نظر خود،با کمک وی نام و نام خانوادگی و کد نامزد را در برگ رأی بنویسند و سپس آن را به صندوق رأی بیندازند.

ضمناً مسئولین شعب، اعم از اعضاء شعبه، نمایندگان فرماندار، ناظرین شورای نگهبان، عوامل انتظامی و نمایندگان نامزدها و بازرسین به هیچ وجه مجاز نیستند برای رأی دهندگان اقدام به نوشتن رأی نمایند.

اطلاعیه شماره 116 ستاد انتخابات کشور:

به آگاهی اعضای محترم شعب اخذ رأی سیار در سراسر کشور می­رساند که نحوه اخذ رأی و بررسی مدارک در شعب سیارهیچگونه تفاوتی با شعب اخذ رأی ثابت ندارد و لذا از رأی دهندگان گرامی حتی در بیمارستانها وپادگانها نیز صرفاًدر قبال ارائه شناسنامه باید رأی گیری بعمل آید.

ضمناً مجدداً تأکید می نماید که متولدین 1377/2/10 و قبل از آن می توانند در انتخابات شرکت نمایند.

اطلاعیه شماره 117 ستاد انتخابات کشور:

با توجه به حضور پرشور ملت حماسه ساز ایران اسلامی به نمایندگان فرماندار و اعضای شعب ابلاغ می گردد لازم است تعرفه ها و برگهای رأی مصرف نشده شعبه را شمارش نمایند و در صورت نیاز به دریافت تعرفه های بیشتر به فرمانداری یا بخشداری مربوط جهت تأمین کسری تعرفه و برگ رأی اطلاع دهند.

اطلاعيه شماره 118 ستاد انتخابات كشور:

ضمن تشکر از حضور پرشور ملت شریف ایران در مرحله دوم انتخابات و با توجه به گزارش‌های دریافتی از حوزه‌های انتخابیه مبنی بر درخواست تمدید مدت زمان اخذ رای نظر به موافقت وزیر محترم کشور به استناد تبصره 4 ماده 10 قانون انتخابات مجلس شورای اسلامی زمان اخذ رای به مدت دو ساعت یعنی تا ساعت 20 در کلیه حوزه‌ها به استثنای حوزه انتخابی ممسنی و رستم در استان فارس تمدید می‌شود.

اطلاعیه شماره 119 ستاد انتخابات کشور:

با سپاس از ملت شریف ایران، به آگاهی می رساند با توجه به استقبال چشمگیر مردم عزیز و درخواست استانداران و به استناد تبصره 4 ماده 10 قانون انتخابات مجلس شورای اسلامی، و موافقت وزیر کشور مدت اخذ رای در کلیه حوزه های انتخابیه به استثنای حوزه های بروجن، اردل، فارسان، کیار و کوهرنگ در استان چهار محال بختیاری و نی ریز و استبهان در استان فارس به مدت یک ساعت دیگر یعنی ساعت 21 تمدید گردید.

تاکید می گردد اعضای شعب اخذ رای در استان چهار محال و بختیاری و حوزه نی ریز و استبهان موظفند نسبت به اخذ رای تا اخرین نفراتی که در شعب حضور دارند اقدام نمایند.

اطلاعیه شماره یک ستاد انتخابات استان آذربایجان غربی:

با عنایت به حضور گسترده مردم شریف شهرها و روستاهای حوزه های انتخابیه ای که انتخابات دهمین دوره مجلس شورای اسلامی آنها به مرحله دوم کشیده شده (یعنی شهرستان های ارومیه، میاندوآب، شاهین دژ، تکاب و سلماس) در صحنه انتخابات و با توجه به ازدحام تعداد زیادی از هم شهری های عزیز در محل شعبات ثبت نام و اخذ رای، بدینوسیله زمان رای گیری در شهر های ارومیه، میاندوآب، شاهین دژ، تکاب و سلماس تا ساعت 22 تمدید می گردد.

/07:18 ق.ظ

کد خبر:  58624
فرستنده: admin12 admin12
گروه: ویژه, اخبار, بخش مرکزی, بخش نازلو, بخش انزل, بخش سرو, بخش سیلوانا
22222
امتیازدهی
اين مطلب تا چه ميزان مورد قبول شما واقع شد؟
نظرات

نام و نام خانوادگی (الزامی)

پست الکترونیکی (الزامی)

وب سایت

کلیه حقوق این سایت متعلق به فرمانداری ارومیه می باشد   شرایط استفاده  حريم شخصي كاربران