نسخه چاپی خبر

 


 www.ostan-ag.gov.ir

برگزاري نشست بانوان بسيجي بخش نازلو با حضور بخشدار نازلو انجام شد؛

برگزاري نشست بانوان بسيجي بخش نازلو

نشست بانوان بسيجي بخش نازلو و شهر نوشين صبح امروز در سالن جلسات بخشداري نازلو، با حضور بخشدار نازلو، مسئول بسيج خواهران بخش نازلو و جمعي از بانوان بسيجي به مناسبت هفته بسيج برگزار شد.

به گزارش روابط عمومي فرمانداري اروميه از بخشداري نازلو، علي اكبر صلاحلو در ابتداي اين جلسه اضهار داشت: گراميداشت هفته بسيج و يادآوري جانفشاني هاي بسيجيان در راستاي سرافرازي جمهوري اسلامي ايران ضروري است.

بخشدار نازلو افزود: زنده نگه داشتن رفتار و منش بسيجي براي اتحاد، وحدت و صداقت در حمايت از مظلومين بايد مورد توجه قرار گيرد.

وي با اشاره به به نقش مادران در تربيت فرزندان شايسته، خاطرنشان كرد: چون شخصيت اوليه كودكان در خانواده پايه گذاري مي شود، اگر فرزندان خوب تربيت شوند استکبار با تمام تبليغات سوء خود نخواهد توانست تاثير منفي در جامعه داشته باشد.

صلاحلو يادآور شد: مادر شهيدي که در جنگ تحميلي 5 فرزند خود را در راه اسلام هديه داده بود و آرزو داشت که اي کاش فرزندي ديگر داشتم تا آن را هم راهي جبهه جنگ با دشمنان اسلام و خدا نمايم، الگوي شايسته اي براي زنان ايران مي باشد.

در پايان مراسم بخشدار نازلو با تشکر از زنان بسيجي کارآفرين، به ايجاد تعاونيهاي توليدي تاكيد کرده و گفت: در صورت نياز با برگزاري جلسات و دعوت از مسئولين جهت طرح مشکلات برنامه ريزي لازم در اين زمينه صورت خواهد گرفت.السبت, نوفمبر 26, 2016  12:34 ب.ظ